HAKKIMIZDA

Mobilya, koltuk, yatak estetik ve kaliteli avangarde başlıklar
KAYI Mobilya farkıyla..

MİSYON

Kaliteden ödün vermeyen hizmet politikamızla, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak mevcut konumumuzu korumak..


VİZYON

Dünyanın her bir köşesine Kayı'nın mükemmeliyetçi ürünlerini tanıtmak ve dünya piyasasında avangarde yatak ve mobilya başlık sektöründe lider olabilmek.

KAYI MOBİLYA MÜKEMMELLİĞİN BAŞLADIĞI YER..

Kayı Mobilya olarak 20 yılı aşkın süre ile çıkmış olduğumuz bu yolda, kalite anlayışından ve güvenilir hizmet anlayışından taviz vermeyen firmamız; avangarde yatak başlık, koltuk, sandalye sektöründe kaliteli ürün ve yılların vermiş olduğu tecrübenin yardımıyla, Türkiye genelinde Avangarde başlık üretiminde 1 numaralı firma olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktayız.

Kayı Mobilya olarak, kalite ve güvenilir hizmet politikasını en üst seviyede tutarak, estetik yatak başlıkları başta olmak üzere,koltuk takımı başlıkları, sandalye başlıkları ve mobilya aksesuarları alanında üretimini sürdürmektedir. Kayı Mobilya üretimini 1000 metrekare kapalı alanda tecrübeli personel ve teknik kadrosu ile Kayserinin yeni gözde sanayi bölgelerinden biri olan ulaşımı kolay yeni çevre yolu üstünde bulunan MOBİLYA KENT sanayi sitesinde yapmaktadır.

Firmamız; her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurarak çeşitli ürün ve renk yelpazesi ile siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlu ergonomik ve estetik açısından yüksek ürünler üretmektedir.. Saygılarımızla..

Kayı Mobilya Ynt.Kurulu Bşk. Mehmet Kayı